Många anordnar tävlingar på Facebook. Tävlingarna är då öppna endast för de som har ett konto på Facebook, blivit vän och gillat sidan först. Eftersom vi också har en Facebook-sida har vi valt att även placera listan där. Klicka här för att se den direkt på Facebook.
För att kunna delta i en tävling på Facebook måste du ha ett eget Facebook-konto. Om du inte har det kan du öppna ett här snabbt och enkelt. Om du har en tävling på Facebook som vi inte har länkat till får du gärna tipsa oss om den. Här hittar du vårt formulär för att lägga till en tävling.
Här följer nu listan med exempel på aktuella Facebooktävlingar.
StorSpelare vill dubbla din första insättning med 100 % upp till 2 500 kr och ger dig en extra boost direkt från start.
Unibet har stöpt om sina bolagsstruktur och kan nu erbjuda bonus på upp till 1000 kr till alla spelare. Du som spelat förut ska öppna nytt spelkonto - och du får då ny bonus.
Eftersom MariaCasino har bytt spellicens nu finns återigen möjligheten att hämta superbonus på första insättningen. Alla gamla spelare måste regga ett nytt konto och då finns ny bonus.
Unibet matchar ditt första spel med upp till 1 000 kr och ger dig en extra bra start. Skapa konto, gör en insättning och välj själv hur mycket du vill spela för.
Det är inte ofta det händer, men nu delar StorSpelare ut 10 helt gratis freespins på Gonzos Quest 2. Utan insättningskrav! Du kan skapa ett konto och spela direkt för att vinna riktiga pengar.
Släng in en chans i denna tävling så kan det bli du som åker till Stockholm på en weekend med biljetter till Gröna Lund.
Vad är fel med länken/tävlingen?
Fyll i rutan nedan om felet du upptäckt. Om du vill bli kontaktad då vi kontrollerat felet, ange då din e-post adress.


