Många anordnar tävlingar på Facebook. Tävlingarna är då öppna endast för de som har ett konto på Facebook, blivit vän och gillat sidan först. Eftersom vi också har en Facebook-sida har vi valt att även placera listan där. Klicka här för att se den direkt på Facebook.
För att kunna delta i en tävling på Facebook måste du ha ett eget Facebook-konto. Om du inte har det kan du öppna ett här snabbt och enkelt. Om du har en tävling på Facebook som vi inte har länkat till får du gärna tipsa oss om den. Här hittar du vårt formulär för att lägga till en tävling.
Här följer nu listan med exempel på aktuella Facebooktävlingar.
Det finns mycket spännande att handla hos Clas Ohlson. Tänk dig att du får 1 av de 5 presentkort värda 2000 kr. Vad skulle du köpa?
Det är inte ofta det händer, men nu delar StorSpelare ut 10 helt gratis freespins på Gonzos Quest 2. Utan insättningskrav! Du kan skapa ett konto och spela direkt för att vinna riktiga pengar.
StorSpelare vill dubbla din första insättning med 100 % upp till 2 500 kr och ger dig en extra boost direkt från start.
Deltag i en gratis tävling där du kan vinna den snabba, effektiva iPhone 15 eller 15 Pro.
Vinn ett presentkort på 1000 kr |
Vinn vårens knäckebrödsnyheter |
Vinn ett rabattkort värde 50 kr till pizza på nätet |
Sällan erbjuds vi vinna pengar utan att behöva betala nån insats. Men nu ger MariaCasino ut 10 freespins till ALLA - för ALLA måste registrera ett nytt konto, även de som spelat förut.
Unibet har tvingats byta spellicens och det öppnar för att vi som redan har spelat där får ny chans att hämta en bonus. Registrera ett nytt spelkonto och välj bonusen idag.
Vad är fel med länken/tävlingen?
Fyll i rutan nedan om felet du upptäckt. Om du vill bli kontaktad då vi kontrollerat felet, ange då din e-post adress.


